• Львівська борчиня здолала 4-разову чемпіонку і виборола ліцензію на Олімпійські ігри для України

07.04.2024, 10:20

У жіночій боротьбі до 50 кг Оксана Лівач здолала 4-разову призерку і виборола ліцензію для України на Олімпійські ігри

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Європейський ліцензійний турнір з вільної боротьби триває у Баку. Оксана Лівач виступає у ваговій категорії 50 кг.

Вчора, 6 квітня, в одній четвертій фіналу українка перемогла з рахунком 5:0 29-річну француженку Жулі Мартін Сабаті, а в півфіналі здобула історичну перемогу над своєю запеклою суперницею 35-річною Марією Стаднік, вихованкою львівської школи боротьби, яка зараз виступає за Азербайджан.

Сьогодні львівська спортсменка боротиметься у фіналі з Надєждою Соколовою, яка виступає під нейтральним прапором.

"Але, не залежно від результату сутички, путівка на Олімпійські Ігри у Парижі у ваговій категорії 50 кг в України вже є. Ліцензія не іменна, тож хто саме вирушить на олімпіаду, вирішуватимуть згодом", – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.