• Головна
  • Новини
  • Львівщина готова у випадку війни прийняти експонати музеїв інших областей 

17.02.2022, 15:23

Львівщина готова у випадку війни прийняти експонати музеїв інших областей 

Львівська ОДА спільно з Львівською облрадою звернуться до Міністерства культури та інформаційної політики щодо надання методичних рекомендацій щодо вжиття заходів для збереження музейних експонатів обласних музеїв під час загрози військового вторгнення та щодо можливості прийняття музейних експонатів з інших областей України на тимчасове збереження.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Таке рішення прийняли під час засідання постійної депутатської комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської облради.

Окрім того, згідно з рішенням комісії створили робочу групу за підсумками сьогоднішнього засідання для напрацювання пропозицій, які представлять у зверненні до Мінкульту. До робочої групи увійдуть члени комісії, представники обласних музеїв та Західноукраїнської спілки музеїв. 

Як розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, за ініціативою Комісії також обговорили варіанти і можливості дій регіональної та місцевої влади для збереження музейних цінностей. 

"Львівщина готова і виявляє ініціативу у випадку чи загострення ситуації на кордоні, чи військового вторгнення, чи надзвичайного стану прийняти експонати музеїв інших областей. 

Закликаємо новостворену робочу групу спільно з Львівською облдержадміністрацією напрацювати пропозиції подальших дій і залучити до роботи правоохоронні органи, адже музейні експонати є цінністю держави та потребують належної охорони і збереження", - наголосив Іван Собко.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: