• Головна
  • Новини
  • Львів починає готуватись до повномасштабної російської інтервенції

25.11.2021, 12:40

Львів починає готуватись до повномасштабної російської інтервенції

Депутати Львівської міської ради пропонують підготуватися до ймовірної загрози повномасштабної російської інтервенції, про яку попереджають фахівці зі США та українська розвідка. Йдеться про роботу з навчальними закладами, перевірку укриттів цивільного захисту, а також напрацювання концепції територіальної оборони Львова.

Про це пише Твоє місто.

«Через загострення ситуації у російсько-українській війні та ймовірність загрози повномасштабної російської інтервенції пропонуємо напрацювати концепцію зміни порядку підпорядкування управління безпеки між управлінням безпеки міста і одним з департаментів ЛМР. Внести зміни до статуту ЛКП «Муніципальна варта», за якими підприємство працюватиме у сфері організації тероборони. Зобов’язати райадміністрації Львова провести роз’яснювальну роботу з містянами та перевірити укриття цивільного захисту», – зачитав звернення депутат Львівської міської ради від фракцї «Голос» Ігор Шолтис.

Він також додав, що місто має мати план із розгортання військових шпиталів.

Директор департаменту адміністрація міського голови Євген Бойко також звернувся до міського голови, аби напрацювати концепцію організації тероборони Львова.

Додамо, що нещодавно керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю виданню Military Times заявив, що Росія сконцентрувала біля кордонів з Україною понад 92 тисячі військовослужбовців і готується до нападу до кінця січня – на початку лютого 2022 року. 

Уряд учора, 24 листопада, виділив майже 214 млн грн для посилення захисту державного кордону з Республікою Білорусь та зміцнення обороноздатності держави.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Країна без розвідників

Мирослав Дністрянський

Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

Наталя Тимчій

Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: