• Головна
 • Новини
 • Львів готується до вторгнення: автономна подача води та енергії, підземна операційна, оповіщення

14.02.2022, 12:29

Львів готується до вторгнення: автономна подача води та енергії, підземна операційна, оповіщення

Медицина, комунікації, оповіщення: міський голова Львова Львова Андрій Садовий озвучив головні рішення комісії з надзвичайних ситуацій щодо життєдіяльності міста в умовах загрози вторгнення.

Про це пише пресслужба міської ради.

«Щойно провели позапланове засідання комісії з надзвичайних ситуацій. Головна тема – військова загроза з боку Росії. Порядок денний стосується виключно забезпечення безперебійної життєдіяльності міста на випадок надзвичайної ситуації. Нижче подам перелік рішень, які сьогодні прийняли. Вони без конкретики, бо є речі, які треба готувати, але не можна озвучувати. Це в першу чергу обумовлено нашою з вами безпекою.

Коротко про прийняті рішення:

Вода. Ми розглядаємо різні можливості автономної подачі води мешканцям львівської громади на випадок повної зупинки роботи водопровідної мережі.

Медицина. Керівники медзакладів отримали завдання збільшити об’єм банку крові і забезпечити її необхідну кількість. Також це стосується медикаментів, медичних засобів та продуктів харчування. В одній із наших лікарень буде облаштовано підземну операційну та палату стаціонарного лікування хворих.

Електроенергія. Важливо забезпечити альтернативні джерела живлення для функціонування стратегічних підприємств міста.

Комунікація та оповіщення. На випадок, якщо традиційні засоби зв’язку будуть відключеними, або відсутня електроенергія. Місто повинне забезпечити альтернативні шляхи комунікації із населенням.

Пам’ятайте, що найбільше, чого зараз хоче ворог, – це паніка і недовіра. Ми не можемо дати йому жодного шансу. Трохи згодом опублікую ширше роз'яснення та наш план дій. Слава Україні!» – зазначив міський голова на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у мерії Львова розробили Програму національного спротиву. Це  план дій у разі розгортання повномасштабних військових дій на території України. Передбачає навчання мешканців громади навикам стрільби та домедичної допомоги, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території Львівської МТГ, та розвиток інфраструктури. Програму напрацювали виконавчі органи мерії спільно із представниками територіальної оборони Львівщини.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: