• Головна
 • Новини
 • Луческу буде працювати в ФК «Динамо»: опублікована переписка

28.07.2020, 21:11

Луческу буде працювати в ФК «Динамо»: опублікована переписка

Футбольний клуб "Динамо" (Київ) опублікував листування президента клубу Ігоря Суркіса і румунського тренера Мірчі Луческу, з якої випливає, що Луческу все-таки буде працювати в київському клубі.

Листування опублікували в Facebook, пишуть Букви.

“На сторінки румунської преси потрапив текст листа, який Мірча Луческу адресував особисто Ігорю Суркісу ще минулої суботи, 25 липня. Окрім задушевної бесіди, Ігор Суркіс того ж дня відповів пану Луческу таким же особистим посланням в епістолярному жанрі. На що, у свою чергу, Мірча теж письмово запевнив президента “Динамо” в тому, що він готовий прийняти цей виклик і приступити до роботи вже у вівторок, 28 липня”, – йдеться у повідомленні.

Суркіс вирішив оприлюднити листування з Луческу, щоб не плодити чутки про реальні наміри сторін.

“На жаль, я прийняв рішення відмовитися від співпраці з командою “Динамо” (Київ). Хочу подякувати родині Суркіс за довіру та за зроблену пропозицію, але відчуваю, що не зможу працювати в атмосфері неприйняття, що виходить від тієї частини вболівальників, підтримки яких команда найбільше потребує в моменти спортивних баталій”, – йдеться у листі від Луческу.

У відповідь Суркіс зазначив, що хвиля емоцій частини вболівальників “Динамо” не може стати визначальним фактором для майбутнього команди.

“Керівництво клубу цілком усвідомлено зробило вам пропозицію, розуміючи всі ризики, які виникнуть у фанатському середовищі навколо такого кроку… Нам разом треба буде витримати ще чимало інформаційних штормів”, – сказал Суркіс.

Мірча Луческу зазначив, що ніколи не пасував перед труднощами.

“Я ніколи не пасував перед труднощами. І тим паче не готовий це робити, коли маю підтримку таких людей, як ви. Мої побоювання були пов’язані тільки з тим, щоб не створювати труднощі футбольній сім’ї київського клубу. Упевнений, що разом із вами ми досягнемо тих значущих результатів, які радикально змінять ставлення до мого призначення та подальшої роботи клубу під моїм керівництвом”, – відповів тренер Мірча Луческу.

Раніше повідомлялося, що новим головним тренером футбольного клубу “Динамо” став відомий румунський фахівець Мірча Луческу.

Ультрас київського “Динамо” обіцяють акції протесту через призначення головним тренером клубу Мірчу Луческу.

Президент “Динамо” Ігор Суркіс вмовив Мірчу Луческу не полишати посаду головного тренера команди, попри негативну реакцію вболівальників.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: