Генеральний прокурор України повідомив про виклик на допит власника і ведучого телеканалу NewsOne щодо наміру провести спільний телеміст із російським державним каналом.
«У зв’язку з намірами телеканалу NewsOne провести спільний телеміст з російським підсанкційним каналом ГПУ зареєструвала сьогодні провадження про замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України», – написав Луценко на сторіці у Facebook.
За його словами, наразі готується подання до суду щодо арешт активів NewsOne, про це пише радіо "Свобода".
Телеканал NewsOne 8 липня заявив, що відмовляється від спільного проект із російським телеканалом «Россия 24» «Надо поговорить». Як повідомили на сайті каналу, це пов’язано із «масованою інформаційною атакою» проти каналу і «погрозами фізичної розправи стосовно журналістів і їхніх близьких».
7 липня російський телеведучий Дмитро Кисельов заявив, що канал «Россия 24», на якому він працює, 12 липня проведе спільний телеміст із українським каналом з орбіти проросійського політика Віктора Медведчука NewsOne. Низка українських політичних сил та їхніх лідерів виступили з критикою такого телемосту, а активісти анонсували на понеділок пікет під стінами NewsOne. Раніше канал пояснив, що запускає спільний проект із російським телеканалом, бо вважає за необхідне провести розмову «з народами двох країн, а не з політиками».
Президент України Володимир Зеленський назвав це небезпечним піар-ходомперед дочасними парламентськими виборами в Україні.
Нині в орбіті співзасновника партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука перебуває три інформаційні канали, на які кум російського президента має вплив через своїх союзників, – NewsOne, «112. Україна» та Zik.
Фото - 5 канал
За темою
- Тимошенко розкритикувала NewsOne за ідею провести телеміст із Кремлем
10.07.2019, 20:30
- РНБО через скандальний телеміст роздала доручення силовикам
08.07.2019, 23:15
- Під офісом NewsOne влаштували акцію протесту через телеміст із «Росією24»
08.07.2019, 22:24
- Телеміст з російським телеканалом під час війни - це ніж у спину, - Тимошенко
08.07.2019, 08:25
Обговорення
Політика
ТОП
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
У Львові арештували продавця та ймовірну керівницю мережі наркомагазинів U420
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
Зима повертається: на Львівщині до -5° морозу і мокрий сніг
Біля Рівного стався вибух на підприємстві: є постраждалі та тяжко травмований
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми