• Новини
  • Ліга чемпіонів: визначилися останні чвертьфіналісти турніру

14.03.2019, 12:01

Ліга чемпіонів: визначилися останні чвертьфіналісти турніру

Вчора, 13 березня, визначилися останні двоє учасників чвертьфіналу Ліги Чемпіонів.

Мюнхенська Баварія після нульової нічиєї на виїзді приймала вдома англійський Ліверпуль.

Пори те, що підопічних Юргена Клоппа влаштовувала навіть результативна нічия, букмекери ставили на господарів поля.

Обидві команди розпочали обережно, втім, на 26 хвилині форварду гостей Садіо Мане вдалося пройти по флангу, обійти захисника і пробити у порожні ворота повз Мануеля Нойєра, який необачно залишив свій пост.

Гол гостей змусив мюнхенців активніше йти вперед, то ж до кінця першого тайму одна з їхніх атак завершилася автоголом Жоеля Матіпа, який намагався перервати передачу на Роберта Лєвандовскі.

Власне, це і все, на що спромоглися підопічні Ніко Ковача, адже в другому таймі домінували гості: спершу оборонець Вірджил ван Дейк результативно пробив головою після подачі кутового, а під кінець матчу розгром довершив той же Садіо Мане, відгукнувшись на навіс Мохамеда Салаха.

Баварія - Ліверпуль 1:3 (перший матч - 0:0)

Голи: Матіп, 39 (у свої ворота) - Мане, 26, 84, ван Дейк, 69

У паралельному матч Барселона підтвердила свій статус абсолютного фаворита пари і не залишила жодних шансів французькому Ліону.

Розгром гостей розпочав на 18 хвилині Ліонель Мессі, реалізувавши пенальті, а вже за кілька хвилин рахунок подвоїв Коутінью з передачі Луїса Суареса.

Гості спробували нав'язати боротьбу у другому таймі і навіть скоротили розрив до одного м'яча, (відзначився Люка Тусар), але  протистояти генію Ліонеля Мессі не змогли: на 78 хвилині аргентинець зробив рахунок 3:1, а згодом відзначилися Жерар Піке та Усман Дембеле.

Барселона - Ліон 5:1 (перший матч - 0:0).

Голи: Мессі, 18 (пен.), 78, Коутіньйо, 31, Піке, 81, Дембеле, 86 - Тусар, 58.

Відтак, Ліверпуль і Барселона стали останніми чвертьфіналістами Ліги чемпіонів, приєднавшись до Тоттенхема, Аякса, МанЮнайтед, Порту, МанСіті і Ювентуса.

Жеребкування цієї стадії змагань відбудеться у п'ятницю, 15 березня.