• Головна
 • Новини
 • Культовий режисер Пітер Ґрінвей проведе творчу зустріч у Києві

21.05.2019, 23:09

Культовий режисер Пітер Ґрінвей проведе творчу зустріч у Києві

Культовий режисер та зірка британського кіноавангарду Пітер Ґрінвей проведе творчу зустріч у Києві у рамках кінофестивалю Молодість.

Зустріч з відомим режисером, автором фільмів Кухар, злодій, його дружина і її коханець, 8,5 жінок, Ейзенштейн в Гуанахуато, відбудеться 26 травня, пише НВ.

Авторська зустріч з Ґрінвеєм, яка пройде в межах 48-го міжнародного кінофестивалю Молодість, матиме назву Кіно померло, нехай живе кіно! Сам відомий режисер каже про зустріч, яка поєднає в собі також і риси майстер-класу, таке: «Кіно змінюється, підкорює нові простори, досліджує, виходить за рамки, досягає Величі. Сидіти в темряві і дивитися відеоілюстрацію до оповідання з першої ліпшої книгарні більше не цікаво. Сучасна активна аудиторія очікує більшого — набагато більшого. …У нашому розпорядженні - неймовірні інструменти, створені неймовірними технологіями, а не лише ретинальний ексгібіціонізм, що повторює одне і те ж понад сто років поспіль, щоразу лиш з більшим лоском і марною публічністю — такому кіно повірять хіба що діти, та й таких вже набагато менше… Припиніть ходити в кіно за оповіданням. Кіно надто глибоке, дивовижне і бурхливе, щоб бути пісочницею для сценаристів. Облишмо письменників позаду, далеко позаду. Зробімо, нарешті, з кіно — кіно».

Пітер Ґрінвей — британський кінорежисер, письменник, сценарист і художник. Почав свою кар'єру в кіно як спеціаліст з монтажу, а з 1966 року зайнявся зйомками власних фільмів. Його найвідоміші роботи: 8,5 жінок, Контракт кресляра, Живіт архітектора, Кухар, злодій, його дружина та її коханець, Книги Просперо та інші. Він є одним з найяскравіших представників постмодерну, а його фільми відрізняються візуальною пишністю, своєрідною нереальністю й театральністю образів.

48-й кінофестиваль Молодість пройде з 25 травня по 2 червня 2019 року. Фільмом відкриття цьогоріч стане реставрована версія класичної голлівудської комедії У джазі тільки дівчата, яка цього року святкує 60-річчя, — Дехто любить гаряченьке.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Картину Далі нахабно викрали із галереї за 32 секунди

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  День вчителя, квіти і долари

  Михайло Цимбалюк

  У пенсіонерів серед білого дня держава краде кошти

  Наталя Тимчій

  У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: