• Головна
 • Новини
 • Криза міграції: в Польщі пригрозили Білорусі санкціями

14.07.2021, 13:21

Криза міграції: в Польщі пригрозили Білорусі санкціями

Пропуск потоків нелегальних мігрантів в ЄС є комплексними і цинічними діями влади Білорусі, заявили в польському МЗС.

Білорусь виступає в ролі турбюро для нелегальних мігрантів. Про це заявив глава МЗС Польщі Збігнєв Рау в інтерв'ю Польському агентству преси в середу, 14 липня, передає Кореспондент.

"Це найчистіший бізнес, організований білоруською державою, що виступає в ролі туристичного агентства, яке організовує все - від посадки в літак в різних місцях по всьому світу до транспортування до білорусько-литовського кордону з підказкою, де і коли цей кордон можна успішно перетнути. Це комплексні, цинічні дії", - сказав Рау.

"Якщо процес залучення мігрантів, можна сказати, комерційних туристів з різних куточків світу, буде продовжений, я думаю, що не тільки Польща, а й всі країни ЄС переконаються в необхідності введення додаткових санкцій проти Мінська. Це організований напад на спільні кордони ЄС", - додав Рау.

При цьому питання про те, які це можуть бути санкції, відкрите, зазначив польський дипломат.

"Дискусія на цю тему почалася. Поки ніхто не ставив під сумнів обґрунтованість можливих санкцій", - резюмував Збігнєв Рау.

Нагадаємо, що раніше в Литві заявили, що Білорусь інструктує нелегалів на кордоні. Люди в камуфляжі інструктують вихідців з Азії та Африки, як поводитися при опитуванні і знищувати документи.

Також повідомлялося, що на кордоні Литви і Білорусі починається термінова операція ЄС. Прикордонне агентство Євросоюзу вирішило втрутитися в ситуацію з незаконними мігрантами на литовському кордоні.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: