Ігор Харьковщенко більше не головний тренер ФК «Минай». Керівництво клубу вирішило прийняти його заяву про відставку та не продовжувати більше співпрацю з наставником.
Про це повідомив Інформаційний департамент ФК «Минай».
Як сказано у повідомленні, причиною такого рішення стали останні результати команди. У 5 поєдинках «Минай» набрав лише 4 очки, програли також у обох домашніх матчах. Через це команда опустилася з лідерських позицій у групі «А» до 4 місця з відставанням від першого місця, яке дає пряму путівку до Першої ліги, до 5 очок.
Ігор Харьковщенко очолив ФК «Минай» в січні 2018-го року. За його керівництва команда виграла Зимову першість Закарпаття, Кубок Закарпаття, виграла підгрупу в чемпіонаті України серед аматорів, що дало змогу дійти до чвертьфіналу турніру.
Саме на чолі з І. Харьковщенком закарпатський клуб дебютував на професійному рівні. В 2018-му році «Минай» завдяки його роботі завершив першу половину Другої ліги на першому місці. Загалом, в цьому турнірі під керівництвом цього тренера команда здобула 10 перемог та 4 нічиї, ще 8 матчів програла. Також дійшли до 1/8 Кубку України, де клуб вибило київське «Динамо».
Як наголосили у ФК «Минай», Ігор Харьковщенко на цій посаді запам’ятався як прихильник атакуючої схеми гри – з великим контролем м’яча, швидкими флангами та виходом з оборони в атаку через короткий пас. У свій футбол команда грала навіть з клубами рівня київського «Динамо».
Колектив ФК «Минай» подякував Ігорю Харьковщенку за роботу в клубі та бажає успіхів у подальшій тренерській кар’єрі.
Хто буде готувати команду до поєдинку 5 травня на стадіоні «Минай» із «Калушем», клуб повідомить згодом.
Додамо, що за ФК «Минай» зараз виступає півзахисник Михайло Кополовець – екс-футболіст львівських «Карпат» та ужгородської «Говерли».
За темою
- "Динамо" програло португальцям і вилетіло з Ліги чемпіонів
24.08.2022, 08:10
- Київське «Динамо» знайшло прихисток у Львівській області
21.03.2022, 20:27
- Екс-зірка "Карпат" Хорхе Карраскаля продовжить кар'єру в ЦСКА
09.02.2022, 19:31
- Андрій Шевченко не очолить збірну Польщі
16.01.2022, 16:37
- Шевченка звільнили з італійської "Дженоа"
15.01.2022, 13:42
Обговорення
Спорт
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми