• Головна
 • Новини
 • Кличко: Зеленський обіцяв скасувати розпорядження про VIP-палати

26.03.2020, 13:55

Кличко: Зеленський обіцяв скасувати розпорядження про VIP-палати

Мер Києва Віталій Кличко попросив Президента України Володимира Зеленського скасувати накази, у яких йдеться про те, що на випадок захворювання, перші особи держави повинні мати певні умови.

Про це Кличко заявив на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я підняв питання щодо розпорядження, яке вчора було поширене. Скажу одне: воно було зроблене на виконання наказів Державної служби охорони, МОЗ і звернення на їх підставі Державного управління справами при Президенті. Документи з грифом «для службового користування». В них ідеться про підготовленість закладів охорони здоров’я до медико-санітарного забезпечення осіб, щодо яких здійснюється державна охорона. Ці документи з грифом «для службового користування», - сказав Кличко.

Він зазначив, що мова йде про те, що, на випадок захворювання, перші особи держави повинні мати певні умови. Зокрема, окремі палати і можливість розміщення поряд працівників державної охорони.

"Така практика завжди була. І не тільки в Україні. Але... Я розмовляв вчора з Президентом Володимиром Зеленським. І він готовий, і налаштований скасувати накази, про які йдеться і які ми зобов’язані виконувати. Сподіваюся, це відбудеться. І ми будемо за це вдячні", - наголосив Кличко.

Раніше ЗМІ поширили інформацію, що департамент охорони здоров’я КМДА розіслав медичним закладам міста наказ про створення особливих умов лікування осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, та депутатів.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: