Кількість загиблих у результаті нічного ракетного обстрілу Запоріжжя зросла до трьох осіб, поранено шістьох мирних жителів, повідомили в Нацполіції України.
"Сьогодні вночі військові РФ здійснили чергову атаку (попередньо - із ЗРК С-300) по території обласного центру. Одна ракета влучила в багатоповерховий будинок, під завалами опинилися мешканці квартир, які в цей час мирно спали. Наразі виявлено трьох загиблих людей, шістьох поранених госпіталізовано", - ідеться в повідомленні відомства на фейсбук-сторінці.
Раніше повідомлялося, що в ніч на четвер, 2 березня, російські окупанти із ЗРК С-300 завдали ракетного удару по Запоріжжю. Одна з ракет влучила в житловий багатоповерховий будинок, у якому було зруйновано понад 10 квартир із 2-го до 5-го поверху. Також уламками та вибуховою хвилею було пошкоджено прилеглі будинки.
Станом на 06:30 ДСНС було врятовано 11 осіб (із них 1 вагітна жінка) і 20 мешканців евакуйовано із сусіднього під'їзду, з-під завалів витягнуто тіла двох осіб.
Нацполіцією за фактом злочину, передбаченого ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни), було відкрито кримінальне провадження.
За темою
- Сили ППО знешкодили 96 ворожих дронів, зафіксовано влучання ракет
21.06.2026, 09:51
- Нічна атака РФ по Україні: загинули щонайменше вісім людей, десятки постраждалих у п’яти областях
21.06.2026, 08:56
- Кучма відмовляється від ордена Білого Орла
20.06.2026, 21:52
- Ющенко теж відмовився від ордена Білого Орла
20.06.2026, 20:58
- Українські дрони атакували нафтопереробку РФ у Тюмені за 2 тисячі км – Зеленський
20.06.2026, 19:50
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні