• Головна
  • Новини
  • Керівник Рівненського ТЦК після скандального відео вирішив піти на фронт

01.04.2024, 16:36

Керівник Рівненського ТЦК після скандального відео вирішив піти на фронт

Начальник Рівненського об’єднаного міського ТЦК та СП полковник Олександр Ярмошевич після публікації скандального відео, де він цілується з підлеглими жінками на робочому місці, написав рапорт на звільнення.

Про це повідомили в ОК «Захід».

Як зазначено у повідомленні, командування не має претензій щодо «виконання офіцером поставлених задач у межах покладених на нього службових обовʼязків».  

«Проте відзначаємо, що особисті питання військовослужбовці не повинні вирішувати на робочому місці.

Беручи до уваги суспільний резонанс від публікації матеріалів, зазначений офіцер з власної ініціативи написав рапорт про переведення його для подальшого виконання службових обовʼязків до однієї з бойових частин», – йдеться далі. 

Наказ про його призначення до нового місця служби підписаний відповідним керівництвом. 

«Обставини встановлення записуючих пристроїв в службовому приміщенні зʼясовуються в межах діяльності відповідних органів», – зазначили в ОК «Захід».  

«Також зазначаємо, що витік відеоматеріалів був вкинутий та поширений на загал через ресурси та за прямого супроводження «лідерів» суспільної думки ворогів. Відтак звертаємо увагу громадян на необхідність дотримання інформаційної гігієни та більш ретельної перевірки першоджерел», – наголошують військові.

Як відомо, нещодавно на проросійський каналах з’явився відеозапис, на якому нібито начальник Рівненського об’єднаного міського ТЦК та СП Олександр Ярмошевич цілувався упродовж дня з різними співробітницями. Згодом також з’ясувалось, що військовий має дружину.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: