• "Карпати" зіграли внічию з найкращою командою Словаччини

29.01.2020, 23:13

"Карпати" зіграли внічию з найкращою командою Словаччини

У контрольному матчі на тренувальному зборі в Туреччині "Карпати" зіграли внічию з лідером чемпіонату Словаччини "Слованом".

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Львівські "Карпати" пропустили швидкий гол від колишнього гравця донецького "Олімпіка", а нині нападника "Слована" Мохи. Марокканець зумів відзначитись на 3-й хвилині.

Українці зуміли відігралися на 89-й хвилині завдяки голу хавбека Єгора Назарини з пенальті.

"Карпати" (Україна) - "Слован" (Словаччина) 1:1

Голи: Назарина, 89 (пен) - Моха, 3.

"Карпати": Кудрик, Мартінс, Халл, Гіоргадзе (Веремієнко), Дубінчак (Слива), Хахльов (Толочко; Аржанов), Назарина, Козак (Притула), Пасіч (Лейоус), Кадимян (Дженнінгс), Бойчук (Лях; Кіріленка) .

28 січня у контрольному матчі на тренувальному зборі в Туреччині "Динамо" перемогло казахстанський "Кайрат" з рахунком 2:0.

29 січня на зборах в Туреччині "Шахтар" програв сербському "Пролетеру" з рахунком 0:1.