21.04.2021, 15:19

Кабмін схвалив вихід України зі ще однієї угоди з СНД

У середу, 21 квітня, Кабінет Міністрів схвалив проєкт закону “Пpo вихід з Угоди про створення Міждержавного резерву біопрепаратів та інших засобів захисту тварин у державах-учасницях Співдружності Незалежних Держав" та проєкт відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Уряду, пишуть Букви.

Зокрема, законопроєктом пропонується вийти Україні з даної угоди, яка була укладена 12 березня 1993-го року.

Постійний представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан зазначив, що зараз зберігання Міждержавного резерву біопрепаратів та інших засобів захисту тварин у державах-учасницях СНД розташовано на території держави-агресора Російської Федерації. 

“Номенклатура препаратів, які включені до резерву, в основному орієнтована на захворювання, які мають місце на території РФ. Враховуючи, що за останні роки у світі з’явилася велика кількість інших інфекційних хвороб тварин, номенклатура препаратів вищезгаданого резерву не може задовольнити сучасні потреби”, – наголосив Мокан.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України продовжує дію режиму надзвичайної ситуації до 30 червня. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: