Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю оголосило, що вже з 20 грудня будуть вважатися "червоними" (тобто, небезпечними з епідеміологічної точки зору) всі країни світу.
Про це повідомляє Newsru.co.il.
“Кожна людина, яка прилітає з-за кордону в Ізраїль, буде змушена дотримуватися 14-денного карантину (цей термін можна скоротити до 10 днів, здавши тест на коронавірус відразу після приземлення і через 9 днів – якщо результати обох тестів виявляться негативними, самоізоляцію можна буде перервати)”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що обмеження для громадян тих країн, які раніше були у “зеленій зоні”, вступлять в силу з 26 грудня.
“Що стосується тих країн, які до сьогоднішнього дня вважалися “зеленими”, то всі, хто прилетять в Ізраїль до 26 грудня, будуть звільнені від необхідності дотримуватися двотижневого карантину. Нагадаємо, в даний момент після повернення з країни, яка вважається “зеленою”, самоізоляція не потребується”, – додали у ЗМІ.
Вказується, що через рішення МОЗ своє обурення вже висловили авіакомпанії, які вважають, що через загрозу самоізоляції число пасажирів значно скоротиться.
За темою
- Четверо українців з лайнера MV Hondius відправлені на карантин у Роттердамі через хантавірус
18.05.2026, 16:52
- У МОЗ запевняють, що вводити локдаун в Україні не планують
18.02.2022, 15:35
- З понеділка учні старших класів на Львівщині можуть повернутися до очного навчання
11.02.2022, 13:22
- МОЗ оновило список карантинних зон в Україні
10.02.2022, 10:35
- У Львові посилюють карантин: міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла нові рішення
01.02.2022, 13:22
Туризм
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
1 серпня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні