Для популяризації туризму Івано-Франківська обласна державна адміністрація організовувала блогерам експедицію Карпатами за 100 тис. грн. Відповідний договір управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій підписало з підприємицею Уляною Сидор.
Про це пишуть "Наші гроші.Львів".
Тур триватиме чотири дні – протягом 22-25 вересня. Він розрахований на десятьох учасників, зараз в поїздці беруть участь семеро блогерів. Як зазначила «НГ. Львів» Уляна Сидор, це – Ксенія Мелешко, Владислава Грубич, оператор Віктор Лазутін, Дмитро Дячук, Ірина Макуха, Ірина Горобець та Ірина Пістрюга.
Серед цих імен найбільш знана в пошуковику – івано-франківська інстаграм-блогерка Ірина Пістрюга з 1,1 млн читачів. При цьому, як видно зі сторіс блогерки, 22 вересня вона рекламувала свою участь в турі, однак ввечері того ж дня залишила його через, зокрема, заплановану зйомку. Наступного дня, 23 вересня у своїх сторіс Ірина Пістрюга вже не знімала експедиції Карпатами.

Експедиція для блогерів триває в рамках проєкту «52 способи життя в Карпатах: відродження традиційних культур праці». Він фінансується з коштів Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.
Партнерами цього проєкту є туристична асоціація Івано-Франківської області «Таіф», зазначила редакції «Наші гроші. Львів» контактна особа управління Івано-Франківської облдержадміністрації Тетяна Туревич. Вона також пояснила, що блогерів для туру відбирали за певними критеріями, однак на момент публікації ми їх отримати не змогли.
Як зазначено в програмі, протягом чотирьох днів учасники повинні відвідати вісім туристичних точок в Івано-Франківській області. В середу, 22 вересня, вони мали прогулянкову екскурсію на бричках в селі Космач Косівського району. Вчора, 23 вересня, – екскурсію позашляховиком в гори, пішохідну екскурсію з місцевим гідом та кінну екскурсію в селі Білоберізка Верховинського району. А також − екскурсію та майстер-клас з ліжникарства в селі Яворів Косівського району. В п’ятницю, 24 вересня блогери матимуть інста-сесії та перфоменс вечорниці з ночівлею на сіні в старій бойківській хаті в селі Новошин Калуського району.
Найбільше активностей заплановано на суботу, 25 вересня. Блогери відвідають екоферму «Карпатські вікінги» в селі Шевченкове Калуського району, де покатаються на конях та дегустуватимуть делікатеси з козячого молока. В цьому ж селі будуть мати майстер-клас в кузні Володимир Гавриша, відвідають пасіку Гошовських, а також − Центр спадщини Вигодської вузькоколійки в Калуському районі.
За темою
- Після нового випадку отруєння дітей готелю на Прикарпатті загрожує великий штраф
15.06.2026, 14:24
- У суді на Прикарпатті вдова військового домоглася виплати частки з 15 млн грн допомоги
12.06.2026, 15:18
- Не підтвердив інвалідність: прокурора з Прикарпаття покарали дисциплінарним стягненням
09.06.2026, 12:44
- У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
08.06.2026, 19:13
- В Івано-Франківську засудили школярку за співпрацю з російською воєнною розвідкою
05.06.2026, 14:07
Обговорення
ТОП
Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 320 російських окупантів
У Львові з 16 червня стартує новий етап гідравлічних випробувань: частина районів тимчасово залишиться без гарячої води
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні