• Головна
  • Новини
  • Інцидент у Лаврі: віряни УПЦ МП пошкодили ролети на опечатаному Мінкультом корпусі

19.04.2023, 13:55

Інцидент у Лаврі: віряни УПЦ МП пошкодили ролети на опечатаному Мінкультом корпусі

На території Києво-Печерської лаври у Києві виник черговий інцидент: парафіяни УПЦ МП пошкодили захисні ролети опечатаного Мінкультом корпусу.

Про це повідомила речниця столичної поліції Юлія Гірдвіліс.

За словами Гірдвіліс, 19 квітня правоохоронці, як  і в попередні дні, забезпечували дотримання порядку на території Лаври, комісія Мінкульту продовжувала свою роботу.

Водночас після того як представники Мінкульту опечатали чергове приміщення – один із корпусів Лаври –, розлючені віряни УПЦ МП зламали печатку та пошкодили захисні ролети.

Їхні дії наразі фіксуються поліцейськими. Вирішується питання правової кваліфікації події.

Нагадаємо, в Лаврі продовжує працювати комісія МКІП, яка перевіряє стан об'єктів пам'ятки архітектури національного значення - Ансамбля Києво-Печерської лаври. Час від часу виникають конфлікти з вірянами УПЦ МП, яка досі відмовляється залишити приміщення Лаври, як то передбачено ухваленими рішення влади.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: