• Головна
  • Новини
  • Гвардійці Хмельницького передали 25 літрів плазми для тих, хто потребує допомоги

10.02.2025, 15:34

Гвардійці Хмельницького передали 25 літрів плазми для тих, хто потребує допомоги

Військовослужбовці хмельницького підрозділу Національної гвардії України вкотре продемонстрували свою відданість і жертовність, здавши 25 літрів плазми крові. Ця акція спрямована на підтримку поранених військових і цивільних, які потребують переливання крові.

Плазма крові є незамінним компонентом для лікування важких травм, опіків, захворювань крові та імунодефіцитних станів. Регулярне донорство допомагає рятувати життя пацієнтів у критичних станах, підтримує стабільні запаси крові в лікарнях, покращує стан здоров’я самих донорів, активізуючи роботу імунної системи.

"Для нас, військових, це не лише акт допомоги, а й частина нашої місії – рятувати життя не лише на передовій, а й тут, у тилу. Здаючи плазму, ми допомагаємо нашим пораненим побратимам швидше одужати", - розповідає гвардієць Валерій.

Передана плазма крові використовується для лікування поранених військових у госпіталях, терапії пацієнтів із захворюваннями крові та виробництва життєво необхідних препаратів.

«Донорська плазма – це справжній порятунок для багатьох пацієнтів. Особливо цінними є регулярні донори, адже стабільні запаси плазми дозволяють оперативно реагувати на екстрені випадки», - розповідає начальник медичної служби майор Віталій Лисюк.

Військовослужбовці Національної гвардії регулярно здають донорську кров та плазму на потреби Сил оборони України, демонструючи підтримку і солідарність.

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: