• Головна
 • Новини
 • Говерляна-2021: на вихідних відбудеться традиційне сходження на найвищу вершину України

31.03.2021, 16:29

Говерляна-2021: на вихідних відбудеться традиційне сходження на найвищу вершину України

3 квітня відбудеться традиційне сходження на Говерлу. Зазвичай цей захід збирає сотні прихильників альпінізму з різних куточків України, однак у зв’язку з пандемією цьогоріч на найвищу вершину України підніматиметься лише обмежена група - близько 60 осіб.

Про це йдеться у повідомленні Львівської ОДА.

«Традиція масового сходження на Говерлу має дуже давнє коріння. Ветерани альпінізму знаходять у приватних архівах фотографії сходження ще з 70-х років минулого століття. Цей похід знаменує відкриття літнього туристичного сезону на Львівщині та присвячується пам’яті друзів-альпіністів та туристів. Оскільки діють карантинні обмеження, цього року ми не можемо запросити до участі усіх охочих, але аби зберегти традицію, сходження відбудеться в обмеженій групі - йтимуть ті, хто не уявляє своєї весни без “Говерляни”», – зауважує керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Сходження буде здійснюватися з боку селища Ворохта Івано-Франківської області по ущелині річки Прут через турбазу Заросляк. Організовує похід Львівський туристично-альпіністський центр «Скеля» спільно з обласною федерацією спортивного туризму за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: