24.03.2021, 23:40

Футбол: Франція - Україна: 1 до 1

Сьогодні, 24 березня, національна збірна України з футболу провела перший матч кваліфікації чемпіонату світу-2022. На арені "Стад-де-Франс" команда Андрія Шевченка зіграла унічию з чинним чемпіоном світу, збірною Франції.

Голи забили Антуан Грізманн, на 19-й хвилині, та Преснель Кімпембі (57 хв. - автогол).

Після того, як рахунок на "Стад-де-Франс" було зрівняно, українці грали в обороні і на відбій. Жодної гострої контратаки організувати так і не вдалось. Грав в пас, яку наші гравці демонстрували у першому таймі, геть розладналась.

Здавалось, що французи от-от дотиснуть. Але господарі комбінували та й комбінували на підступах до штрафного майданчика, геть забувши про удари. Було кілька гострих випадів, але щастя і майстерності нашій збірній не забракло. Зокрема, на 60 хвилині голкіпер Бущан врятував ворота українців після пострілу Комана. Також був удар головою Кімпембе, але його знову ж таки парирував Бущан.

Наступний матч у відборі до ЧС-2022 Україна проведе в неділю 28 березня у Києві проти команди Фінляндії.

У паралельному поєдинку групи D в Гельсінкі збірна Фінляндії зіграла внічию з командою Боснії та Герцеговини - 2:2.