• Головна
 • Новини
 • Епідситуація у Тернополі дозволяє запровадити адаптивний карантин

22.05.2020, 13:03

Епідситуація у Тернополі дозволяє запровадити адаптивний карантин

Епідеміологічна ситуація у Тернополі така, що дозволяє запровадити заходи адаптивного карантину

Відповідні статистичні дані щодо захворюваності на COVID-19 у місті та в області навів на засіданні оперативного штабу головний лікар – епідеміолог області Володимир Паничев, повідомляє 22 травня пресслужба міської ради

"Епідеміологічна ситуація у Тернополі така, що дозволяє вводити заходи адаптивного карантину. Щодо області, то, за останніми даними, на Тернопільщині зареєстровано всього 2125 випадків COVID-19, за добу, що минула, - 35 випадків підозри. У Тернополі останній підтверджений випадок захворювання на коронавірус зареєстровано 16 травня", - розповів Паничев.

Також, за його словами, всього за період спостереження зареєстровано 23 летальних випадки, одужали 678 осіб, за минулу добу одужала 31 людина.

"Міністерство охорони здоров’я визначило критерії, за якими на території окремих регіонів та населених пунктів можливо вводити адаптивний карантин. За попередні сім днів з розрахунку на 100 тис. населення у Тернополі за підтвердженими лабораторними дослідженнями показник становить 0,06 випадку при вказаній граничній цифрі 12. Відтак, даний показник відповідає критеріям, рекомендованим МОЗ України, і це дозволяє запровадити в місті заходи адаптивного карантину", - йдеться також у повідомленні.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: