Двоє мешканців Гусятинського району намагалися потрапити в приміщення, де тривав підрахунок голосів. Коли їм ніхто не відчинив, вони рукою розбили вікно дверей та втекли, інформує UA: Тернопіль.
За словами начальника Гусятинського відділення поліції Олега Гудака, подія трапилася 31 березня в селі Оленівка на території 166-ї виборчої дільниці, яка знаходилася в приміщенні місцевого клубу.
Двоє чоловіків, 1985 та 1987 року народження, у день виборів розпивали спиртні напої. А близько 23:30 вирішили піти до клубу на танці. Підійшовши до приміщення, вони побачили всередині світло, але двері виявилися зачиненими. Чоловіки стукали, аби їх пустили на дискотеку, а коли до них ніхто не вийшов, хлопці розбили рукою вікно та втекли.
За три хвилини на місце події прибули поліцейські.
Даний факт внесений до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Особи порушників встановили.
За попередньою інформацією, в крові кожного виявилося більше двох проміле алкоголю. Чоловіків притягнули до адмінвідповідальності за статтею 173 КУпАП - дрібне хуліганство, повідомив речник Нацполіції області Сергій Крета.
За темою
- У Вірменії проходять парламентські вибори, які можуть визначити політичний курс країни
07.06.2026, 14:07
- Трамп зустрівся з Маском у Флориді
06.03.2024, 15:48
- Зеленський зробив нову заяву стосовно виборів наступного року
10.09.2023, 12:16
- В РНБО дали чітку відповідь, коли в Україні можливі вибори
25.08.2023, 17:45
- На виборах міського голови Харкова переміг Терехов
01.11.2021, 22:31
Обговорення
Тернопіль
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні