• Головна
 • Новини
 • Дві стратегії європейської зради, або ж Україна в тіні Мюнхенської конференції

16.02.2020, 17:47

Дві стратегії європейської зради, або ж Україна в тіні Мюнхенської конференції

Європа наполегливо штовхає Україну в обійми Росії.

Про це своїй сторінці у ФБ пише політолог та директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко:

«Якщо раніше ми сильно підозрювали, що можлива угода між Трампом і Путіним за рахунок України, то після Мюнхенської конференції небезпека прийшла з боку Європи. Європа наполегливо штовхає Україну в обійми Росії. Точно так, як в 20 столітті європейські політики здавали Чехословаччину Гітлеру, тільки щоб він не чіпав Францію і Великобританію. Але зараз Європі нічим стримувати наступ Путіна. Вона стоїть перед важким вибором – або зміцнювати НАТО і перетворювати Україну на форпост європейської безпеки, але сваритися з путінською Росією, або ж здавати Кремлю Україну.

Те, що раніше вимагав Кремль щодо України – сумнівний, гібридний мир в обмін на здачу окупованих територій Криму і Донбасу, тепер застосовується до всієї Європи.

Під ефективним шантажем Путіна Європа намагається, на кілька років, виторгувати собі спокій за рахунок здачі України. Це називається «обміняти мир на території», придбати тимчасову і формальну європейську безпеку в обмін на втрату України для майбутнього Європи.

Нам залишається тільки з'ясувати, яка стратегія європейської зради «перспективніша» для України.

Перша стратегія перетворення України на російський форпост, що загрожує НАТО - це повільне і методичне придушення країни, серія принципових політичних поступок української влади Кремлю під тиском Європи. Ця стратегія буде реалізовуватися під гаслом – неважливо під ким виявиться Україна, під путінською Росією чи Європою. Тут буде застосовується віяло тактик, від «нарізання скибочками» України до тактики «повільного варіння жаби». В результаті – набуття Україною ідентичності «вічної жертви» і повну нечутливість, байдужість українського суспільства перед загрозою смертельної небезпеки.

Друга стратегія – це жорстке «шматування» країни, брутальний розділ України «по живому», незважаючи на біль, протести і опір українців. Швидкий розкол країни на кілька частин, поки українці не оговталися від ганьби і поразки. Адже Кремль впевнений, що українці завжди «повільно думають і повільно їдуть» на відміну від росіян, які «повільно запрягають, але швидко їдуть». Правда, завжди не в той бік».

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: