• Головна
 • Новини
 • Другий етап медичної реформи призвів до тотального дефіциту фінансування

26.04.2020, 10:23

Другий етап медичної реформи призвів до тотального дефіциту фінансування

Одним із головних пріоритетів роботи Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова є завершення реформи системи охорони здоров’я. При цьому зміни в медицині не повинні призводити до закриття лікарень, скорочення кількості медичних працівників та зменшення фінансування закладів охорони здоров’я. Виграють від цього як медики, так і пацієнти.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив в ході робочої поїздки у Київську область, - повідомила пресслужбпа МОЗ.  

“Минулого року завідувачка відділенням «чутливих форм туберкульозу», пані Вікторія, з надбавками отримувала 14000 гривень.  Після старту другого етапу реформи — за розрахунками, які затвердили попередні керівники МОЗ — вона отримуватиме 4000 гривень. При цьому, з 278 медпрацівників цього закладу лише 190  залишилися працювати. Через дефіцит фінансування. Так не має бути”, - зазначив Максим Степанов.

У ході візиту Міністр відвідав три медичні заклади Київської області і ознайомився, як вони працюють в умовах другого етапу медичної реформи, яка стартувала з 1 квітня. Як з’ясувалося, усі вони відчувають дефіцит фінансування через старт медичної реформи. 

“Ми працюємо для того, щоб у медиків не було проблем. Для мене – це не просто слова. Я виріс у сім’ї медиків, моя дружина лікар. Я хочу не просто розпочати реформу, а довести її до кінця. Ми маємо отримати нову якість медицини. В нас має бути така система, щоб наші медики не хотіли виїхати за кордон, а пацієнти були задоволені якістю послуг”, - заявив Максим Степанов.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: