• Головна
 • Новини
 • Дрогобицькій «Універсальній бурильній техніці» не вдається вийти на вітчизняний ринок. Фото

27.07.2020, 09:19

Дрогобицькій «Універсальній бурильній техніці» не вдається вийти на вітчизняний ринок. Фото

У Дрогобичі працює ТзОВ «Універсальна бурильна техніка», що спеціалізується на виготовленні бурового інструменту. Це єдине в Україні підприємство з виготовлення бурового інструменту. Продукцією підприємства користуються провідні бурові компанії по всьому світу.      

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Підприємство робить великий акцент на виробництво високоякісної продукції, а також збільшення об’ємів і номенклатури бурового інструменту.

З метою підвищення якості виготовлення технічного рівня продукції на підприємстві постійно реалізується програма переозброєння виробництва.

Підприємство - найбільший платник податків до місцевого бюджету. Зараз тут працюють майже 400 людей – жителі Дрогобича та району. Заробітна плата працівників на підприємстві - від 10 до 36 тисяч гривень.

Зараз на заводі запустили унікальну продукцію – алмазні долота PDC власної розробки. Їх виготовляють одиниці заводів у світі. Підприємство оснащене унікальним ковальсько-пресовим обладнанням, вагою понад 600 тонн та завбільшки як двоповерховий будинок. 

"90% продукції йде на експорт – у США, Канаду, Італію, Близький Схід. І як парадоксально це не звучить - вийти на вітчизняний ринок унікальному українському виробнику не вдається. Так не має бути. Особисто звернуся до Президента та Камбіну, щоб такі інноваційні виробники Львівщини могли безперешкодно працювати на внутрішньому ринку", - наголосив Максим Козицький, голова Львівської ОДА.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: