• Головна
  • Новини
  • Домівка врятованих тварин у Львові проведе барахолку, щоб закрити борги

20.05.2024, 21:41

Домівка врятованих тварин у Львові проведе барахолку, щоб закрити борги

25-26 травня Домівка врятованих тварин проведе масштабну барахолку. Виручені кошти спрямують, щоб закрити борги, які має притулок

Про це повідомив керівник Домівки Орест Залипський.

"Наш центр порятунку для тварин на межі закриття і ми потребуємо вашої допомоги! 25-26 травня ми проводимо масштабну барахолку, на якій ви зможете знайти безліч цікавих речей та водночас підтримати наших чотирилапих друзів", – йдеться у повідомлення.

Про барахолку

На барахолці можна буде придбати:

  • одяг та аксесуари
  • книги та ігри
  • різноманітні смаколики
  • вироби ручної роботи
  • та багато чого іншого

Барахолка відбудеться 25-26 травня з 12:00 до 19:00 на території Домівки за адресою: вул. Олекси Довбуша, 24

"Кожна гривня, зароблена на барахолці, піде на закриття боргів та нагальних потреб притулку. Якщо ви хочете допомогти більше, можете принести свої речі для продажу або зробити пожертву. Разом ми можемо врятувати притулок і дати нашим пухнастим та пернатим друзям шанс!" – кажуть у притулку.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: