• Головна
 • Новини
 • Диверсія на ТЕЦ у Новому Роздолі могла спричинити загибель людей

11.09.2020, 12:42

Диверсія на ТЕЦ у Новому Роздолі могла спричинити загибель людей

Цього тижня працівники Новороздільської ТЕЦ виявили пошкодження кабелів управління та захисту електротехнічного обладнання. За словами технічних експертів, атака на станцію могла призвести до вибуху трансформатора, загибелі людей і техногенної катастрофи.

Про це повідомили  в Товаристві з обмеженою відповідальністю “Нафтогаз Тепло”.

"Ще одним наслідком диверсії може стати зрив початку опалювального сезону у місті Новий Розділ. Збитки станції продовжують оцінювати, за попередньою експертизою, вартість лише матеріалів потягне на сотні тисяч гривень", - сказано у повідомленні.

Як зазначив виконавчий директор керуючої компанії ТОВ «Нафтогаз Тепло» Роман Зубик, компанія реалізовувала завершальну стадію підготовки до опалювального сезону. «Диверсія, безумовно, внесе серйозні корективи у технічні роботи. На щастя, крадіжку кабелів керування і пошкодження обладнання вдалося вчасно виявити і уникнути трагічних наслідків. Тепер ми будемо проводити ремонт пошкодженого обладнання і посилимо охорону об’єкта. Але компанія неминуче понесе часові і матеріальні витрати», — зазначив керівник компанії.

Керівництво станції вже заявило про готовність всіх співробітників працювати в авральному режимі, щоб своєчасно розпочати опалювальний сезон.

«Ми не можемо допустити, щоб політичні або бізнесові ігри вкотре зробили мешканців Нового Роздолу заручниками чиїхось інтересів. Люди мають отримувати належний рівень сервісу. Тому наш колектив зробить все, щоб опалювальний сезон у місті розпочався вчасно», — заявив Роман Зубик.

Керівник компанії вчергове звернувся до всіх правоохоронних органів, в тому числі – до Служби Безпеки України з приводу системних атак на підприємство. «Це уже не перша диверсія, і по кожному епізоду ми зверталися до правоохоронців, – нагадує Роман Зубик. – Тому очікуємо, що в СБУ дадуть належну оцінку цим резонансним злочинам, і не залишать нас – добросовісного управителя ТЕЦ та мешканців Нового Роздолу – один на один із кріміналітетом”.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: