"Динамо" у драматичному матчі програло "Мальме" у Лізі Європи

У 5-му турі групового раунді Ліги Європи "Динамо" у чисельній меншості поступилося у гостях шведському "Мальме"

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Перед 5-м туром Ліги Європи "Динамо" мало 6 очок та ділило лідерство в групі B із данським "Копенгагеном", який також мав 6 балів. "Мальме" із 5 пунктами йшов третім, а останню позицію займав із 2 очками швейцарський "Лугано".

"Динамо" невдало розпочало матч та пропустило вже на 2-й хвилині. Після кутового "Мальме" вивів вперед Расмус Бенгтссон.

Кияни відігралися на 18-й хвилині зусиллями Віталія Миколенка. А на 39-й хвилині Віктор Циганков вивів динамівців вперед.

Початок другого тайму залишився за шведами. На 48-й хвилині Маркус Розенберг зрівняв рахунок. А на 57-й хвилині Ердаль Ракіп знову вивів "Мальме" вперед.

На 65-й хвилині становище "Динамо" стало ще гіршим – за повторне попередження було вилучено Сергія Сидорчука.

Проте, кияни не знітилися та на 77-й хвилині відновили рівновагу – забив Беньямін Вербіч.

"Динамо" не вдалося уникнтути поразки - ну компенсований арбітром час перемогу "Мальме" приніс Маркус Розенберг.

"Динамо" програло "Мальме" 3:4 та з 6 очками опустилося на третє місце. "Мальме" набрав 8 пунктів та вийшов на другу позицію. На першому місці з 9 пунктами данський "Копенгаген", який переміг у гостях "Лугано" – 1:0. Швейцарці з 2 балами на останній позиції.

Заключний матч групового раунду Ліги Європи "Динамо" зіграє 12 грудня у Києві проти швейцарського "Лугано".

Ліга Європи

Груповий раунд, 5-й тур

Група В

28 листопада

"Мальме" (Швеція) - "Динамо" (Україна) 4:3

Голи: Бенгтссон, 2, Розенберг, 48, 90+6, Ракіп, 57 – Миколенко, 18, Циганков, 39, Вербіч, 77

"Мальме": Далін, Бенгтссон, Ларссон (Молінс, 79), Нільсен, Сафарі, Інносент (Ракіп, 46), Рікс, Траустасон, Баширу, Бергет, Розенберг.

"Динамо": Бущан, Шабанов, Кендзьора, Миколенко, Кадар, Шепелєв (Шапаренко, 71), Сидорчук, Вербіч (Караваєв, 82), Буяльський (Гармаш, 89), Циганков, Бесєдін.

Попередження: Шепелєв, 20, Шабанов, 23, Сидорчук, 36, Ракіп, 67, Вербіч, 70, Баширу, 76, Шапаренко, 89, Бесєдін, 90.

Вилучення: Сидорчук, 65.

Нагадаємо, 19 вересня у першому турі групового етапу Ліги Європи київське "Динамо" перемогло шведський "Мальме" 1:0 у Києві.