• Динамо розгромило Маріуполь і вийшло на 2 місце у Прем'єр-лізі

24.11.2019, 19:33

Динамо розгромило Маріуполь і вийшло на 2 місце у Прем'єр-лізі

Футболісти київського "Динамо" з результатом 3:0 взяло гору над ФК "Маріуполь" у заключному матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги України.

Віталій Буяльський вивів вперед "біло-синіх" на 21-й хвилині після пасу Віктора Циганкова, на 77-й хвилині перевагу динамівців подвоїв Володимир Шепелєв, а на 81-й хвилині рахунок до розгромного на столичному НСК "Олімпійський" довів Беньямін Вербич, якому асистував Сергій Сидорчук, повідомляє Укрінформ.

Кияни повернулися на другу сходинку турнірної таблиці Прем'єр-ліги.

Результати інших поєдинків туру:

"Шахтар" (Донецьк) - "Львів" - 4:1

голи: Жуніор Мораес (11-та, 53-тя і 77-ма хвилина, з пенальті), Алан Патрік (85) - Микита Татарков (25);

"Колос" (Ковалівка) - "Десна" (Чернігів) - 2:0

голи: Володимир Лисенко (29), Арні Вільх'яльмссон (72).

Турнірне становище: "Шахтар" - 43 очки, "Динамо" - 30, "Зоря" - 28, "Десна" - 27, "Олександрія" - 27, "Олімпік" - 18, "Маріуполь" - 17, "Колос" - 17, "Дніпро-1" - 15, "Карпати" - 11, "Львів" - 11, "Ворскла" - 8.