• Головна
  • Новини
  • Дім Франка здобув відзнаку на одному з найпрестижніших музейних конкурсів Європи

13.01.2022, 14:44

Дім Франка здобув відзнаку на одному з найпрестижніших музейних конкурсів Європи

Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка отримав високу міжнародну відзнаку «За лідерство» музейної премії ŽIVA AWARD 2020.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

ŽIVA AWARD – це престижний щорічний конкурс на найкращий музей та об’єкт культурної та природної спадщини слов’янських країн. Мета премії - виявити, заохотити та активізувати проекти, експерименти та практики в музейному секторі.

Через пандемію вручення премії стало можливим лиш на початку 2022 року. Церемонія нагородження відбувалася 12 січня у м. Белград (Сербія). Участь в нагородженні брала офіційна делегація музею на чолі з директором музею Богданом Тихолозом.

«Дім Франка – живий динамічний музей, команді якого не сидиться на місці, і вона активно промує постать свого «головного героя», Івана Франка, й українську культуру за кордоном. Гідним наслідком міжнародної діяльності Музею стало його міжнародне визнання. Премія ŽIVA AWARD – одна з найпрестижніших в музейному світі Європи. Її переможців визначає авторитетне міжнародне журі з найкращих експертів галузі. Тож відзнака «За лідерство» для нашої команди – не стільки свідчення продуктивності нашої спільної праці, а, передусім, стимул до подальших звершень. Жива, на честь якої названа премія, – це слов’янська богиня життя. А Дім Франка – живий музей, де життя вирує. І вируватиме далі», - сказав Богдан Тихолоз.

Додамо, цьогоріч на відзнаки премії претендувало 22 музеї зі слов’янських країн Центральної і Східної Європи. Дім Франка був єдиним номінантом з України.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Бійка у Львівській районній раді. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

2021 – це був рік непростих викликів перед українським суспільством

Василь Чорний

Про перший рік "Батьківщини" у Самбірській райраді

Богдан Рабешко

Задовбали! Переворот...

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: