• «Десна» на виїзді розгромила «Маріуполь» і вийшла на друге місце Прем'єр-ліги

29.09.2019, 16:46

«Десна» на виїзді розгромила «Маріуполь» і вийшла на друге місце Прем'єр-ліги

Футбольний клуб "Маріуполь" з рахунком 0:4 програв вдома чернігівській "Десні" у поєдинку 9-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

На стадіоні ім. В. Бойка у Маріуполі м'ячі забили Дмитро Хльобас, який відзначився на 20-й і 67-й хвилинах, та Олександр Філіппов (21, 81), повідомляє Укрінформ.

Завершиться тур у неділю, 29 вересня, матчами київського "Динамо" з "Дніпром-1" та донецького "Олімпіка" з луганською "Зорею".

Результати інших зустрічей 9-го туру:

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 4:0

голи: Валерій Бондар (32-а хвилина), Євген Коноплянка (50, з пенальті), Алан Патрік (72), Жуніор Мораес (77);

"Карпаты" (Львів) - "Колос" (Ковалівка) - 1:2

голи: Єгор Назарина (28) - Євген Смирний (8), Олександр Волков (44);

"Олександрія" - "Львів" - 2:0

голи: Євген Банада (35), Денис Безбородько (90+2).

Турнірне становище: "Шахтар" - 27 очок (після 9-ти ігор), "Десна" - 17 (9), "Олександрія" - 16 (9), "Динамо" - 14 (8), "Колос" - 14 (9), "Зоря" - 12 (8), "Дніпро-1" - 11 (8),  "Маріуполь" - 9 (9), "Карпати" - 8 (9), "Ворскла" - 7 (9), "Львів" - 6 (9), "Олімпік" - 5 (8).