• Головна
 • Новини
 • ДБР у Львові очолив колишній слідчий, затриманий два роки тому нетверезим за кермом

21.09.2020, 20:44

ДБР у Львові очолив колишній слідчий, затриманий два роки тому нетверезим за кермом

Конкурсна комісія Державного бюро розслідувань України за підсумками голосування визначила переможців на вакантні посади директорів і заступників директорів територіальних управлінь ДБР.

Про це повідомила пресслужба відомства 18 вересня, - пише сайт Гордон.

Директором управління у Львові призначили колишнього старшого слідчого з особливо важливих справ Генпрокуратури України Руслана Ляшка. Останнім часом він працював слідчим у ДБР.

За даними сайта Zaxid.net, восени 2018 року Ляшка затримали патрульні за підозрою в нетверезому водінні. Тоді Ляшко відмовився від проходження медекспертизи.

"Зважаючи на покази свідків та відеозапис, суд визнав прокурора винним у керуванні в нетверезому стані та наклав на нього штраф 10 тис. 200 грн. Справу також розглядала кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів і визнала його винним у порушенні професійної етики та дискредитації органів прокуратури", – зазначає сайт.

Держбюро розслідувань – центральний правоохоронний орган України, створення якого було передбачено Кримінальним процесуальним кодексом України до 20 листопада 2017 року. Бюро розпочало свою діяльність 27 листопада 2018 року. ДБР є юридичною особою публічного права, здійснює свої повноваження безпосередньо та через територіальні управління.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Де вони взяли ці маєтки?

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: