• Головна
  • Новини
  • Цього Великодня до церкви прийшло у 60 разів менше українців, ніж торік: 130 тисяч до 13 658 храмів

19.04.2020, 12:44

Цього Великодня до церкви прийшло у 60 разів менше українців, ніж торік: 130 тисяч до 13 658 храмів

Участь у церковних заходах з нагоди Великодня протягом 18-19 квітня взяли майже 130 тисяч громадян, при цьому правоохоронці зафіксували 19 випадків порушення карантинних обмежень.

Про це із посиланням на голову Національної поліції Ігоря Клименка повідомляє Радіо Свобода.

За повідомленням сайту, святкові богослужіння пройшли в 13 658 храмах по всій Україні. За порядком стежили 26,5 тисячі поліцейских та співробітників Національної гвардії.

«Участь у богослужіннях взяли майже 130 000 громадян (для порівняння, минулоріч таких було понад 7,5 мільйона, тобто майже у 60 разів більше - WN). І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень.

Утім, впродовж доби зафіксовано випадки присутності понад 10 вірян у храмах, у тому числі без засобів індивідуального захисту у 19 культових спорудах на території 13 областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для прийняття законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі», – цитує Клименка Радіо Свобода.

Фото: Галицькі новини
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: