• Головна
  • Новини
  • Центр НЕЗЛАМНІ у Львові запрошує пацієнток на безкоштовне шліфування рубців

03.10.2023, 14:48

Центр НЕЗЛАМНІ у Львові запрошує пацієнток на безкоштовне шліфування рубців

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) оголосив запис пацієнток на безкоштовне шліфування рубців за допомогою спеціальної лазерної системи. Це обовʼязкова та необхідна частина лікування.

«Лазерне шліфування рубців – це обовʼязкова та необхідна частина лікування тих, хто постраждав від війни. Адже кожна мінно-вибухова травма супроводжується опіками, а відтак – рубцями. Вони знижують еластичність шкіри та стають причиною больових відчуттів, дискомфорту, а ще стають перешкодою естетичному вигляду», - пояснюють у центрі НЕЗЛАМНІ Першого медичного об’єднання Львова. 

Лазерну систему застосовують для руйнування і видалення тканин внаслідок вапоризації, яка досягається за допомогою впливу хвиль різної довжини та імпульсивності на певну проблемну ділянку шкіри. Простіше кажучи, лазер видаляє рубці, які залишаються на тілі.

Контактний номер телефону: 0 800 333 003.

Заповнити форму можна тут:  https://forms.gle/sL5ApWY3vcXjMZ38A

Довідка

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Також у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Мета центру – аби люди з воєнними травмами не мусили їхати на лікування за кордон, а рятувати, протезувати, реабілітувати їх можна було в Україні.

11 квітня тут запрацював сучасний корпус реабілітації. Це 7 поверхів із  найсучаснішим обладнанням для відновлення. Щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців. А упродовж 11-13 квітня в цьому корпусі тривав Міжнародний форум реабілітації: фахівці з усього світу – медики, експерти, представники міжнародних інституцій, фондів, європейських країн працюють разом, щоб обговорити, проаналізувати та розробити шляхи якісної реабілітації людей, що  постраждали внаслідок воєнних дій в Україні. Захід відвідали понад 800 учасників.

Сайт проєкту UNBROKEN: https://unbroken.org.ua/

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: