• Головна
 • Новини
 • Чому у Дрогобичі досі не розпочали опалювальний сезон?

24.10.2021, 17:43

Чому у Дрогобичі досі не розпочали опалювальний сезон?

У Дрогобичі опалювальний сезон планують розпочати упродовж 25-27 жовтня. Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради затвердив тариф на тепло для підприємства “Дрогобичтеплоенерго”. Для населення тариф залишається незмінним.

А для бюджетних установ його збільшили на 65 відсотків. Про це Суспільному повідомив директор комунального підприємства “Дрогобичтеплоенерго” Ігор Хом’як, - пише пресслужба міської ради Дрогобича. 

На початок опалювального сезону очікують у 15 садочках Дрогобицької громади та в більш ніж 20-ти школах. 10 навчальних закладів вже обігрівають за допомогою дров або електроенергії.

“На даний момент 12 жовтня компанія, яка виграла тендер розірвала в односторонньому порядку договір на постачання газу. Ми зараз формуємо документи, тобто готуємося до нової процедури оформлення тендеру і закупівлі газу. Ми в цьому році закладали газ на рівні 7-12 гривень, а зараз газ пропонують на рівні 48-50 гривень”, — каже керівник відділу освіти Дрогобицької міськради Петро Шев’як.

Затвердити тарифи на тепло мав виконавчий комітет Дрогобицької міської ради. Для населення вони залишилися незмінні, а для комунальних установ ціну підняли на 65%. Таке рішення зумовлене тими цінами, які встановила компанія “Нафтогаз трейдинг”.

“Прописали нам ціну 16 800 з ПДВ. До тієї ціни варто би було додати розподіл природного газу АТ “Львівгаз” — 2 гривні 16 копійок, так 2 016 гривень. І то виходить маємо 18 800 ціна газу проти 9 400, яка була в попередньому опалювальному сезоні”, — каже директор комунального підприємства “Дрогобичтеплоенерго” Ігор Хом’як.

За словами секретаря Дрогобицької міськради Ореста Каракевича, зростання тарифів зумовило відтермінування початку опалювального сезону. Його в громаді планують розпочати наступного тижня.

“Ми відтягнули опалювальний сезон, тому що ми не могли підписати контракт з компаніями, ми не могли підписати контракт із “Теплокомуненерго”, поки ми би не погодили ці тарифи. Ми їх погодили на виконкомі, тепер можемо підписувати. Це велике навантаження, враховуючи той факт, що бюджет ми приймали на цей рік з урахуванням тарифу 7 гривень для бюджетних установ, зараз із жовтня від підскочив до 16, а бюджет, то не змінився”, — каже Орест Каракевич.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: