• Головна
 • Новини
 • Число узбеків у Трускавці може зрости в рази, якщо буде авіасполучення Ташкента та Самарканда зі Львовом

23.06.2021, 16:33

Число узбеків у Трускавці може зрости в рази, якщо буде авіасполучення Ташкента та Самарканда зі Львовом

Медичний туризм – головна тема робочої зустрічі, що відбулась днями у Трускавці з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Про туристичні можливості курортного регіону розповідали міський голова Трускавця Андрій Кульчинський і начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

«Реабілітація та оздоровлення на Львівщині стають знову доступними для іноземних туристів. Їх приваблює якість медичних та курортних послуг, комфортний клімат та рівень сервісу, які попри основні, пропонують спеціальні постковідні програми для відновлення організму, - наголошує Наталя Табака. - Але чи не найбільший плюс – це природні можливості, на яких базуються наші курорти та санаторії».

Алішер Курманов особисто відвідав ряд санаторіїв, поспілкувався з готельєрами курорту та представниками клініки відновного лікування професора Козявкіна, відвідав парк та бюветі.

З перевагами відпочинку у Трускавці уже знайомі чимало узбеків, але їх кількість може зрости в рази, якщо забезпечити належне авіасполучення Ташкента та Самарканда зі Львовом, посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу про можливості Трускавця в Узбекистані, організувати прес-тури, активізувати туристичну співпрацю.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: