Віднесення населених пунктів до червоної або інших епідемічних зон не впливає на проведення місцевих виборів 25 жовтня.
Про це розповів член Центральної виборчої комісії Сергій Постівий під час онлайн-марафону "Місцеві вибори 2020 на фінішній прямій", повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Виборчий кодекс не передбачає можливості зупинення виборчого процесу або відміни виборчого процесу в контексті введення тих чи інших зон - чи то "червоної", чи то "жовтої", - зазначив він.
Член ЦВК нагадав, що Конституція передбачає лише два випадки, коли вибори не проводяться, - введення воєнного або надзвичайного стану по всій Україні або на окремих територіях.
"В інших випадках вибори мають відбутися. Тому червона зона не вплине на відміну виборчого процесу", - підкреслив Постівий.
Водночас він додав, що залежно від епідемічного районування відповідно до постанови уряду 641 є обмеження на одночасне скупчення людей.
Нагадаємо, наразі до червоного рівня епідемічної небезпеки за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС, віднесено 68 адміністративно-територіальних одиниць в 15 областях, у тому числі 9 обласних центрів: Чернівці, Хмельницький, Чернігів, Харків, Сєверодонецьк, Полтава, Суми, Івано-Франківськ та Тернопіль.
В Україні станом на 21 жовтня лабораторно підтверджено 315 826 випадків COVID-19, з них за добу – 6 719.
Верховна Рада призначила чергові місцеві вибори на 25 жовтня.
За темою
- За фальсифікацію на виборах жителька Самбірщини отримала вирок
22.01.2021, 11:05
- На місцевих виборах у неділю в регіонах надзвичайних ситуацій не було
18.01.2021, 09:53
- Прокуратура відкрила справу щодо голови виборчкому, яка оголосила Кернеса мером
16.01.2021, 14:21
- Члени хмельницьких ДВК вимагають заплатити їм гроші за вибори
02.01.2021, 11:49
- У Львові судитимуть 10 членів виборчкому за фальсифікацію на виборах мера
31.12.2020, 14:54
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми