24.12.2020, 15:20
Бюджетний детектив: сесія Львівської міськради таки розпочала роботу - зі скандалу
Пленарне засідання Львівської міської ради, яке мало відбутись сьогодні о 12.00, розпочалося сьогодні о 15.00. "Під час сесії розглядатимуть бюджетні питання, зокрема бюджет 2021 року".
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
Однак сьогодні ж, 24 грудня, вранці та ж пресслужба повідомила, що пленарне засідання Львівської міської ради, яке мало відбутись сьогодні, 24 грудня, перенесли на вівторок, 29 грудня.
Тим часом поширила звернення фракція партії «Європейська Солідарність» (найбільша у Львівській міській раді - 26 депутатів). Зокрема, у зверненні було сказано, що «Європейська Солідарність» не голосуватиме за бюджет без регламенту!
Отже, у Ратуші у цей час розпочалась сесія. З'ясувалось, що Андрій Садовий не готовий до питання про регламент, бо документ важливий, і там не може бути перекосів. А сьогодні сесію зібрали тільки тому, щоб проголосувати одне питання - аби бюджет Львова (бюджет розвитку) залишився в обслуговуванні у державному "Укргазбанку", а якщо ні, то рахунки міста перейдуть у державне казначейство, а це призведе до бюджетних втрат (була озвучена цифра втрат - 30 млн грн).
Водночас секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак заявив, що проект регламенту був підготовлений і погоджений представниками фракцій станом на сьогодні, 24 грудня, на 11.30. І чому міський голова досі з ним, з регламентом, не ознайомився, він не розуміє.
Словом, з емоційних дебатів стало зрозуміло, що у регламенті є положення, з якими не погоджується Андрій Садовий. Однак "ЄС" наполягає, що спершу має бути ухвалений регламент, а тоді все інше, бо без регламенту жодна ухвала не буде легітимна. А тому "ЄС" не буде голосувати за жодну ухвалу до того часу, поки не буде ухвалено регламент.
При цьому обидві сторони - Садовий і "ЄС" - звинувачували одне одного у порушені попередніх домовленостей.
Відтак, о 16.00 було оголошено перерву. Керівники фракцій і Садовий пішли радитись.
Згодом після тривалого обговорення та дискусій депутати Львівської міської ради таки прийняли регламент ради 8-го скликання.
Ознайомитись із прийнятим регламентом можна за посиланням.
За темою
- Львів’яни відмовляються від нових електрокарів на користь дизельних авто
08.04.2026, 19:14
- Великдень на старій листівці: у Музеї Соломії Крушельницької відкрили онлайн-колекцію великодніх поштівок початку ХХ століття
08.04.2026, 17:15
- Міноборони відреагувало на вбивство військового ТЦК у Львові
02.04.2026, 20:11
- Зінченко заявив про алібі у справі вбивства Ірини Фаріон
02.04.2026, 19:23
- У Львівському районі внаслідок наїзду потяга загинула жінка
30.03.2026, 11:04
Обговорення
Західна Україна
ТОП
Джипінг у Карпатах завдає серйозної шкоди природі
Масована нічна атака: ППО збила понад 200 російських дронів
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19 квітня: що треба знати про цей день
У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми