• Головна
  • Новини
  • Буревій: в Україні оголосили помаранчевий рівень небезпеки

11.03.2019, 13:53

Буревій: в Україні оголосили помаранчевий рівень небезпеки

У понеділок у 16 областях України синоптики оголосили другий рівень небезпечності через сильний вітер, на решті території країни – вітер буде слабшим.

Про це 11 березня йдеться у метеорологічному попередженні Українського Гідрометцентру.

За даними синоптиків, у понеділок утримуються пориви вітру по всій Україні 15-22 м/с.

У Львівській, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Чернігівській, Сумській, Полтавській областях вітер посилиться до 25-30 м/с.

Через вітер синоптики оголосили ІІ рівень небезпечності – помаранчевий та рекомендують бути якомога обережнішими в зоні дій погодних явищ.

На решті території країни, окрім Криму, оголосили перший рівень небезпечності - жовтий.

У Києві та Київській області у найближчі три години з утриманням до кінця доби 11 березня прогнозують пориви вітру 25-30 м/с.

Синоптик Наталя Діденко повідомила у Facebook, що "сильнющий вітер" стихне 12 березня, але закликала остерігатися штормових поривів вітру в понеділок.

"Бо може так рвонути миттєво та несподівано, що й дерево рвоне з коренем. Завтра, 12 березня, вітер очікується північно-західного напрямку, 5-12 метрів за секунду", - написала вона.

За її словами, більша частина тижня суттєвих опадів не принесе, але буде холодно.

Діденко також написала, що 16-17 березня, у суботу-неділю, в Україні почнеться потепління.

Водночас 12 березня, за даними синоптика, на Заході країни пройде дощ та мокрий сніг, а на Півдні є ймовірність мокрого снігу у вівторок. На решті території України - без істотних опадів.

Температура повітря буде низькою: вночі +2-4 градуси, вдень +2+8 градусів.                         

У Києві 12 березня вночі та вранці - без опадів, у другій половині дня очікується незначні дощ та мокрий сніг. Найближчої ночі у столиці передбачається 2 градуси морозу, завтра вдень +5+6 градусів.

Нагадаємо, що 10 березня у Вінниці 12-річна дівчинка загинула внаслідок падіння дерева.

11 березня у місті Хмільник на Вінниччині дерево упало на 29-річну місцеву мешканку, жінка померла.

Українська правда

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: