• Головна
 • Новини
 • Біля консульства Чехії у Львові заробітчани мало не подусили одне одного

14.11.2019, 17:51

Біля консульства Чехії у Львові заробітчани мало не подусили одне одного

Сьогодні, 14 листопада, Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові провело прийом громадян для реєстрації на подачу заяв на робочу карту поза урядовою програмою «Кваліфікований працівник».

Реєстрація проходила шляхом «живої черги», повідомила офіцер групи інформації і комунікації військової частини 4114 Західного ОТО молодший лейтенант Олена Співак, пише Leopolis.news 

За її словами, з метою забезпечення охорони громадського порядку та стабільної роботи Генерального консульства Чеської Республіки у Львові були задіяні додаткові сили поліції, а також посилено охорону консульства військовослужбовцями Національної гвардії України.

Прийом громадян шляхом «живої черги» здійснювалось особисто працівниками Генерального консульства Чеської Республіки у Львові.

«Через велику кількість бажаючих, незручності під час подачі заяв, створювали самі громадяни, що створювало тисняву в черзі. Наразі все відбулось без порушень громадського порядку. Зазначимо, що військовослужбовці Національної гвардії України, які цілодобово здійснюють охорону консульства, ніякого відношення до реєстрації заяв, а тим більше до формування черги не мають», – розповіла вона.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: