• Головна
 • Новини
 • Біля консульства Чехії у Львові заробітчани мало не подусили одне одного

14.11.2019, 17:51

Біля консульства Чехії у Львові заробітчани мало не подусили одне одного

Сьогодні, 14 листопада, Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові провело прийом громадян для реєстрації на подачу заяв на робочу карту поза урядовою програмою «Кваліфікований працівник».

Реєстрація проходила шляхом «живої черги», повідомила офіцер групи інформації і комунікації військової частини 4114 Західного ОТО молодший лейтенант Олена Співак, пише Leopolis.news 

За її словами, з метою забезпечення охорони громадського порядку та стабільної роботи Генерального консульства Чеської Республіки у Львові були задіяні додаткові сили поліції, а також посилено охорону консульства військовослужбовцями Національної гвардії України.

Прийом громадян шляхом «живої черги» здійснювалось особисто працівниками Генерального консульства Чеської Республіки у Львові.

«Через велику кількість бажаючих, незручності під час подачі заяв, створювали самі громадяни, що створювало тисняву в черзі. Наразі все відбулось без порушень громадського порядку. Зазначимо, що військовослужбовці Національної гвардії України, які цілодобово здійснюють охорону консульства, ніякого відношення до реєстрації заяв, а тим більше до формування черги не мають», – розповіла вона.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: