• Головна
  • Новини
  • Ворог влучив ракетою в машину з продуктами: один наш солдат загинув, четверо - поранені

01.03.2020, 18:46

Ворог влучив ракетою в машину з продуктами: один наш солдат загинув, четверо - поранені

Сьогодні, 1 березня, збройні формування Російської Федерації вчергове порушили режим припинення вогню та обстріляли позиції підрозділів Об’єднаних сил.

Про це повідомила прес-служба Операції об'єднаних сил.

Під час підвезення продуктів до позицій українських захисників поблизу населеного пункту Нижньотепле, російські окупанти помітили наш автомобіль та застосували протитанковий ракетний комплекс.

Внаслідок влучання протитанкової керованої ракети в кабіну автомобіля один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, двоє наших захисників отримали поранення, а ще двоє – бойове ураження. Усіх поранених та уражених українських військовослужбовців оперативно доставили до стаціонарних медичних закладів та надали кваліфіковану медичну допомогу.

Враховуючи те, що відстань до автомобіля українських військових становила близько 3500 метрів, цілком ймовірно, що прицільний вогонь на ураження по ньому вів підготовлений оператор-навідник ПТРК збройних сил Російської Федерації, а не поспіхом навчена вчорашня цивільна людина.

Додамо, що раніше стало відомо, що сьогодні, 1 березня, в районі Попасної, що на Луганщині, загинув контрактник з 72-ї бригади Чорних запорожців - Ігор Васильович Гавриляк, 1986 року народження - уродженець Львівської області.

Про це у ФБ повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Максим Козицький: "Війна безжальна. Вона забирає найкращих синів та доньок України. Сьогодні Львівщина втратила свого захисника. В районі Попасної, що на Луганщині, загинув контрактник з 72-ї бригади Чорних запорожців - Ігор Васильович Гавриляк, 1986 року народження.

Співчуття батькам воїна - пану Василю та пані Оксані.

Ігор став 313 військовослужбовцем, уродженцем Львівської області, який загинув на східному фронті.

Слава Герою!".

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: