У Львівському районі внаслідок наїзду «Рено» загинув пішохід – правоохоронці встановлюють обставини події. Дорожньо-транспортна пригода сталася 1 лютого, близько 19.25, на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Ков’ярі.
Про це повідоимив відділ комунікації поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Рено Лоґан», 52-річний житель Стрия, здійснив наїзд на 36-річного мешканця одного з сіл Львівського району. Від отриманих травм чоловік помер на місці події.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
За темою
- На дорозі Рогатин - Львів перекинулась «Шкода Фабія» - водій загинув
14.02.2022, 09:40
- Жахлива ДТП на дорозі Київ - Одеса - загинуло 5 людей, серед них 8-річна дитина
13.02.2022, 22:29
- Бус врізався у дерево - водій загинув. Фото
12.02.2022, 14:44
- Звільнено начальника поліції Харківської області - спроба фальсифікації обставин ДТП за участі Ярославського
10.02.2022, 23:57
- У Львові судитимуть водія маршрутки, який збив двох жінок: одну з них він протягнув на бампері 7 км
10.02.2022, 16:43
Обговорення
Події
ТОП
Суд на 5 років засудив голову ГО з Львівщини за перевезення ухилянтів під виглядом волонтерів
На Хмельниччині п'яний чоловік зґвалтував дівчинку
Медики з Самбора і Турки за хабарі призначали інвалідність ухилянтам
У Львові 42-річного киянина визнали винним у шахрайстві
У Львові з наступного тижня безготівкова оплата діятиме на ще чотирьох маршрутах
ФОТО
Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Уряд генерування проблем

Василь Чорний
Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний
Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану