Водія, який наїхав на дитину і втік, оперативно знайшли луцькі патрульні.
Про це повідомили в патрульній поліції Волинської області.
"Кілька хвилин тому водій Daewoo Lanos збив дитину на пішохідному переході в селі Забороль і втік", – таке повідомлення отримали луцькі патрульні сьогодні близько 9-ї години ранку.
На місці події встановили, що 9-річна дівчина, учениця 4 класу Заборольської школи, рухалась по пішохідному переходу. У той момент, коли вантажівка зупинилась, аби пропустити дитину, водій легковика почав обганяти її і скоїв наїзд на пішохода. На відео, наданому представником компанії, що розташована поруч, видно, що дівчинка падає, а водій легковика їде далі.
Медики оглянули дитину і, на щастя, ушкоджень не виявили, дівчинка отримала лише переляк, тож її не госпіталізовували.
На місце прибули також слідчий районного відділку поліції та сільський голова Забороля.
Завдяки спільним зусиллям, переглянувши відео з камери спостереження та проаналізувавши відео з реєстратора, наші патрульні встановили номерний знак автомобіля-винуватця та його власника.
Через незначний проміжок часу автомобіль, що підходив по орієнтуванню, а саме, Daewoo Lanos червоного кольору, виявили на одному з в’їздів у Луцьк та зупинили.
67-річний лучанин не зміг пояснити, чому здійснював обгін фактично на пішохідному переході, також сказав, що не зрозумів, що збив дитину, мовляв, подумав, що та просто спіткнулась, тож поїхав далі.
Чоловіка патрульні притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 (ненаданняпереваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах) КУпАП та ч. 2 ст. 122 (порушення правил обгону) КУпАП і наклали штраф в розмірі 425 гривень.
За темою
- Діти біля фронту: чому родини не рятуються
15.08.2025, 15:48
- На Харківщині з мінно-вибуховими травмами «швидка» забрала двох дітей – ДСНС
11.11.2024, 23:16
- На Львівщині нагородили талановитих дітей
23.08.2024, 22:19
- Ще 11 дітей вдалось евакуювати із Донеччини
12.01.2024, 16:59
- Росіяни поранили в Україні 1130 дітей
08.10.2023, 14:47
Обговорення
Луцьк
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
Генштаб: За минулу добу Росія втратила ще 1080 військових у війні проти України
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми