08.11.2019, 16:33

Ахметов запускає ще один футбольний телеканал

Холдинг "Медіа Група Україна" у січні наступного року порадує вітчизняних прихільників спорту запуском свого третього футбольного телеканалу, який матиме назву "Футбол 3".

Про це розповів директор департаменту дистрибуції платних каналів та медіаплатформ "Медіа Група Україна" Олександр Ремезовский, повідомляє "Телекритика"

"Ми ухвалили рішення щодо запуску третього спортивного каналу. Цей телеканал матиме назву "Футбол 3". Він з’явиться у вас у січні.

І ще одна хороша новина – ми будемо продавати цей телеканал в ОТТ. Щодо контентного наповнення ми повідомимо пізніше - програмна сітка нині у розробці", – зазначив Ремезовский.

Крім того він заявив, що з нового року група планує прибрати телеканали "Футбол 1" та "Футбол 2" з аналогових пакетів провайдерів кабельного телебачення. "З 2020 року телеканали "Футбол 1" та «Футбол 2" будуть доступні лише на цифрових майданчиках. Що робити тим, у кого тільки аналогова мережа? Ми нині над цим рішенням працюємо. У нас є думки, як це вирішити", – зазначив директор департаменту холдингу.

Нагадаємо, власником медіа-холдингу "Медіа Група Україна" є група "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова.

Медіахолдинг об'єднує телеканали "Україна", "НЛО TV", "Індиго TV", "Футбол 1"/"Футбол 2", "Донбас", "34 телеканал", "Сигма", оператор супутникового телебачення Xtra TV; міжнародні канали Ukraine 1/Ukriane 2, NLO TV 1/NLO TV 2.

Також до холдингу входять продакшн-компанії "Теле Про", "Допоможемо ТВ", медіа-агентство "Медіа Партнерство Баїнг", мультимедійна платформа "Сегодня" - теленовини "Сегодня" і сайт segodnya.ua, проект Vogue UA.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA представила перший повністю електричний літак

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Будемо сидіти з голою д...ю вже на чужій землі і пишатися собою

  Наталя Тимчій

  Афера з ОХМАДИТом: так скоро не буде кому лікувати наших дітей

  Дмитро Снєгирьов

  У планах РФ видати до 2021 року 400 тисяч своїх паспортів жителям України.

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: