• Головна
 • Новини
 • Арахамія пояснив, коли фракція розгляне скасування закону про держмову

12.12.2019, 14:11

Арахамія пояснив, коли фракція розгляне скасування закону про держмову

Депутатська фракція партії «Слуга народу» обговорить на своєму засіданні питання щодо ініційованого її представником Максимом Бужанським законопроєкту щодо скасування закону про мову після його реєстрації у парламент.

Про це журналістам у кулуарах парламенту сказав голова фракції Давид Арахамія, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас не було ніякого обговорення на фракції. Я знав про ці плани пана Бужанського: він чекав висновку Венеційської комісії, це його позиція, він зареєстрував відповідний законопроєкт... Ми не можемо заборонити будь-якому депутату вносити будь-який законопроєкт. Коли цей законопроєкт зареєструють і він надійде до якогось комітету, ми це будемо виносити на фракцію», - зазначив Арахамія.

Як повідомлялося, 10 грудня народний депутат від фракції “Слуга народу” Максим Бужанський повідомив у Facebook, що вніс до парламенту законопроєкт про визнання закону про державну мову таким, що втратив чинність. На сайті ВР досі немає даних про реєстрацію відповідного законопроєкту.

6 грудня було ухвалено доповідь Європейської комісії за демократію через право (Венеційської комісії) щодо "мовного закону". У ній ідеться про те, що закон України про забезпечення функціонування української мови не забезпечує балансу щодо збереження мовних прав національних меншин.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: