• Головна
 • Новини
 • Актори Франківського драмтеатру зіграли «Енеїду» на вершині гори Піп Іван у Карпатах

23.08.2021, 09:44

Актори Франківського драмтеатру зіграли «Енеїду» на вершині гори Піп Іван у Карпатах

До Дня Незалежності України актори Франківського драмтеатру на висоті 2 028 метрів зіграли виставу "Енеїда" за мотивами однойменної поеми Івана Котляревського. Дійство митці розгорнули на горі Піп Іван у Карпатах.

Актори виступили 21 серпня на майданчиках біля будівлі Обсерваторія Прикарпатського та Варшавського університетів, пише Суспільне.

Ректор ПНУ імені Василя Стефаника Ігор Цепенда на своїй сторінці у Facebook повідомив, що "Енеїду" обрали тому, що вона представляє "ідею народження нації".

"Адже нація формується разом через сміх, кохання, пригоди, а також загартовується завдяки воєнним випробуванням", – йдеться у дописі.

Виставу "Енеїда" зрежисерував директор драмтеатру Ростислав Держипільський після подій на Майдані. Минулого тижня на пресконференції він розповів, що ця постановка — про пошук ідентичності та про війну, яка робить народ сильнішим. Також цією виставою актори хотіли привернути увагу людей до екологічних проблем у Карпатах.

Вже не вперше творці Франківського драмтеатру грають виставу на вершині гори Піп Іван. Минулоріч на висоті 2 028 метрів актори зіграли виставу "Нація" за однойменною книгою Марії Матіос.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Василь Чорний

  Війна і мир Луганщини. Погляд через два з половиною роки

  Мирослав Дністрянський

  Про гостру необхідність будівництва у Львові метро

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: