• Головна
 • Новини
 • Афера: від імені Юраша шахраї видурюють гроші у священників - начетбо на ветеранів АТО

14.01.2020, 12:07

Афера: від імені Юраша шахраї видурюють гроші у священників - начетбо на ветеранів АТО

Знаний релігієзнавець Андрій Юраш повідомив на своїй сторінці у ФБ, що від його імені група аферисті просять у священників гроші начебто на потреби людей, які повернулися із війні.

Андрій Юраш: "Колеги і друзі! Змушений поінформувати, що останніми днями, зокрема й сьогодні зранку, до мене вчергове, не менше, ніж вдесяте, надійшла інформація, що якісь аферисти і злочинці, посилаючись на мене, просять у священнослужетів кошти, начебто на потреби людей, які повернулися із зони військових дій, чи для сімей, в яких хтось загинув на російсько-українській війні.

Наприклад, кілька днів тому один зі священників УПЦ МП міста Києва повідомив мені таке (цитую):
«В мене до вас питання, сьогодні вранці до мене дзвонили, посилаючись на вас і представившись вашим помічником (правда не запам'ятав прізвища) та просили допомоги ветерану-інваліду, у якого в ДТП загинула сім'я. Чи правдива ця інформація?». При цьому навіть надіслали якесь посвідчення уявного отримувача допомоги, начебто видане на ім‘я Чоловського Вадима Володимировича (народився 26.04.1977).
Найсвіжіший приклад: сьогодні зранку в приймальню Харківської ОДА зателефонував з номеру 063-834-41-13 якийсь суб‘єкт, що назвався Боголюбовим Сергієм Володимировичем, оголосив себе моїм помічником і просив конктакти чільних представників духовенства, щоб, нібито за моїм дорученням, збирати у них кошти на потреби ветеранів АТО.

Протягом минулого року подібні сигнали приходили з Чернівців, Чернігова, Дніпра, Херсона, Миколаєва, інших міст.
Тобто, немає сумнівів, що діє злочинна група, яка намагається обдурювати людей і виманювати в них кошти.
Сьогодні у мене терпець увірвався, і я офіційно передав повідомлені вище дані та інші факти до правоохоронних органів, щоб нарешті спіймали злочинців-аферистів.

Крім того, мушу ще раз повідомити всіх: будьте критичними, перевіряйте інформацію і не потрапляйте в лабети провокаторів та аферистів! Жодних доручень і жодних прохань збирати кошти жодній людині я не давав і не міг давати!

Якщо щось подібне з кимось вже траплялося раніше чи трапиться у майбутньому, то прошу відразу ж давати знати мені чи прямо передавати контакти злочинців правоохоронцям, щоб ті, хто видурює кошти, опинилися там, де вже «сидять» колеги по ремеслу!".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: