• Головна
 • Новини
 • 5 спортивних об‘єктів Львівської області претендують на капремонт у 2022 році 

21.07.2021, 08:39

5 спортивних об‘єктів Львівської області претендують на капремонт у 2022 році 

У межах президентської програми «Велике Будівництво» запланована реконструкція 18 спортивних інтернатів та 100 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.  Управління молоді та спорту Львівської ОДА запропонувало внести до переліку п’ять об‘єктів спортивної інфраструктури Львівщини. 

Про це повідомило управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Таку пропозицію обговорили 20 липня у Львівській ОДА на нараді з представниками установ, що претендують на включення до програми. Йдеться, зокрема, про Львівський фаховий коледж спорту у напрямку «Спортивні інтернати», Дрогобицьку спортивну школу з велоспорту «Медик», Львівську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу, Львівську дитячо-юнацьку спортивну школу імені Олексія Дем’янюка та Добротвірську ДЮСШ. 

«Реалізація проєкту відбудеться у 2022 році. Спортивні бази шкіл, які відберуть для участі у програмі, капітально відремонтують або реконструюють. Кожен з закладів, які ми пропонуємо внести до переліку, вже неодноразово демонстрував надзвичайно якісні результати роботи, тому точно заслуговує на покращення бази як запоруки для досягнення ще вищих успіхів», – зауважив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. 

Керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як зазначив, що якісна інфраструктура для багатьох видів спорту є основою високих результатів на національних та міжнародних змаганнях. 

«Якщо приміщення для тренування зручне, комфортне, максимально наближене до змагальних умов, тренувальний процес дає значно вищий результат. Сьогодні збірні команди Львівщини – серед лідерів ключових видів спорту, що розвиваються в Україні. З осучасненням спортивної бази можемо розрахувати на ще вищі показники», – пояснив Роман Хім’як.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: