• Головна
  • Новини
  • "Ліверпуль" з "Баварією", а також "Барселона" і "Ліоном" зіграли в нічию

20.02.2019, 08:13

"Ліверпуль" з "Баварією", а також "Барселона" і "Ліоном" зіграли в нічию

Перші матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, що пройшли у вівторок, 19 лютого, завершилися без забитих голів.

"Ліверпуль" на стадіоні "Енфілд Роуд" зіграв у нічию 0:0 з мюнхенською "Баварією". У першому таймі цього поєдинку гольові момент були в обох команд, але обійшлися без забитих голів. У заключній 45-хвилинці "Ліверпуль" мав певну ігрову перевагу, але не зумів влітили це в забиті м`ячі, - пише Українська правда. 

В іншому матчі дня фрацузський "Ліон" в рідних стінах дав бій "Барселоні", зігравши 0:0.

У першому таймі в господарів поля було кілька нагод, щоб забити гол, але чудово зіграв воротар каталонців Марк Андре тер Штеген. У заключному таймі вже "Барселона" мала відчутну перевагу над "Ліоном".

Голкіпер "Ліона" Антоні Лопеш кілька разів рятував свою команду після небезпечних ударів Бускетса, Мессі та Суареса. Французи в другій 45-хвилинці практично не виходили зі своєї половини поля.

Матчі-відповіді у цих парах пройдуть 13 березня.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: